TRABZON HALKI NEREYE BAKSA BAŞKAN ZORLUOĞLU’NU GÖRÜYOR

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 24 saat içerisinde yürüttüğü çalışmalarla adeta baş döndürüyor. Gün içerisinde nereye baksalar Başkan Zorluoğlu’nu gören Trabzon halkı, bu durumdan duydukları memnuniyeti, “Başkanımızı hemen her gün şehrin caddelerinde görmek mümkün. En kolay ulaştığımız siyasetçi diyebiliriz” şeklinde ifade ediyorlar.

Yönetim anlayışı doğrultusunda makamında oturmayı sevmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, tüm gününü Trabzon’un cadde ve sokaklarında hemşehrileriyle geçiriyor. Görev yaptığı süre boyunca talep ve sorunları yerinde görmeye özen gösteren Başkan Zorluoğlu, hemen her gününü bir ilçeye ayırıyor. Özellikle gençler, kadınlar, yaşlılar ve özel gereksinimli bireylerle bire bir temas kurmaya özel önem veren Başkan Zorluoğlu, bugün de Uzunsokak ile Kunduracılar ve Kahramanmaraş caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

SORUNLARI BİZZAT DİNLİYOR
Başkan Zorluoğlu, gittiği her yerde gördüğü ilgi ile de dikkat çekiyor. Hemşehrileriyle aile gibi olan Zorluoğlu, sorunları bizzat dinleyerek, çözümü noktasında ekibine anında talimat veriyor. İsteyen herkesle tek tek hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Zorluoğlu ile vatandaşlar arasında geçen diyaloglar da keyifli anlara sahne oluyor. Başkan Zorluoğlu’nun yanına giden bir kadın, “Başkanım sizi önceki akşam Ganita’da, bugün de Maraş Caddesi’nde görünce şaşırdım. Büyükşehir Belediye Başkanını şehrin caddelerinde gezerken görmek bizleri mutlu ediyor” dedi. Bir başka vatandaş ise, “Şehrimize kazandırdığınız büyük projelerden dolayı mutluyuz. Açıldığı günden itibaren defalarca Ganita’ya gittim. Muhteşem bir yer oldu. Bizleri de nerede görseniz aynı samimi duygularla davranıyorsunuz. Biz sizden razıyız, Allah da sizden razı olsun” ifadelerini kullandı.
Tarih: 23 Mayıs 2023

Galeri