BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ 2020 YILI İLK TOPLANTISI YAPILDI

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin 2020 yılı ilk toplantısı, Büyükşehir Belediyesi I. Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında yapıldı.

Başkan Vekili Ataman Meclis toplantısına, dün akşam Barış Pınarı Harekatı bölgesinde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine sabırlar dileyerek başladı. 

 

2020 yılının ilk toplantısında bir hakkın teslimini yapmak istediğini belirten Başkan Vekili Atilla Ataman “Büyükşehir Belediye Meclisi olarak yaklaşık 9 aylık bir süreç yaşadık. İktidarı ve muhalefetiyle, yapılan yerinde tenkitlerle çok başarılı bir süreç geçirdiğimizi düşünüyorum. 2020 yılında da Trabzon’a hizmet noktasında başarı çıtasının daha da yükseltilmesinde her birimizin daha sorumlu ve etkin şekilde rol almasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Vekili Ataman’ın sözlerinin ardından önce gündem dışı maddeler görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi. Gündemde yer alan 28 maddenin görüşülerek ilgili komisyonlara havale edilmesi sonrası Meclis toplantısı sona erdi.

TARİH : 09.01.2020