TRABZONLU BAKANLAR BAYRAMIN 2. GÜNÜNDE HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Trabzonlu bakanlar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Kurban Bayramı’nın 2. gününde, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda (Meydan Parkı) düzenlenen programda hemşehrileriyle bayramlaştı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun da hazır bulunduğu bayramlaşmada, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Dr. Adnan Günnar, Avukat Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, eski milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve ilçe belediye başkanları ile STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş da katıldı. 

AK Parti İl Başkanı Revi ve Başkan Zorluoğlu’nun, vatandaşların bayramını kutladığı kısa selamlama konuşmalarının ardından AK Parti Trabzon milletvekilleri adına da TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta hemşehrilerini selamladı.

Daha sonra alanda toplananlara hitap eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan ise, birlik ve beraberliği yaymanın önemine vurgu yaparak, bayramların bu anlamda fırsat olarak görülmesi gerektiğini ifade etti. 

İç ve dış siyasete dair değerlendirmelerde de bulunduğu konuşmasında, bayramda da çalışmalarına gayretle devam ettiklerini kaydeden İçişleri Bakanı Soylu, terörle mücadele, uyuşturucu kaçakçılarına yönelik operasyonlar ve trafik denetimlerinden örnekler vererek, daha az can kaybı için kararlılıkla mücadele ettiklerini söyledi. 

Konuşmaların arasından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AK Parti Trabzon milletvekilleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve partililer, Meydan Parkı’ndaki programa yoğun katılım sağlayan hemşehrileriyle tek tek bayramlaştı.

TARİH : 12.08.2019