BAŞKAN ZORLUOĞLU, BAYRAMIN SON GÜNÜNDE DE HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ramazan Bayramı’nın son gününde, Trabzonspor, AK Parti ve Dernekpazarı ilçe bayramlaşma programlarına katıldı.

Bayram dolayısıyla memleketlerinde bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın yanı sıra, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora'nın da katılımlarıyla ilk olarak AK Parti Trabzon Buluşması'nda partililerle bayramlaşan Başkan Zorluoğlu, burada yaptığı konuşmada; 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi' nde kendilerine büyük destek veren Trabzon halkına, hizmetlerle karşılık vereceklerini söyledi.

Trabzon'da huzurlu ve bereketli bir Ramazan ayını geride bıraktıklarını dile getiren Başkan Zorluoğlu, "31 Mart seçimlerinde Trabzon halkı, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize yine, yeniden çok büyük bir destek verdi. Bu büyük başarının arkasında il teşkilatımız, ilçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve partimize gönül veren binlerce kardeşimiz var. Bu vesileyle gayretli çalışmalarından ötürü bütün teşkilat mensuplarıma bir kere daha yürekten teşekkür ediyorum. Trabzon halkına da verdikleri desteğe karşılık hak ettikleri hizmetleri inşallah bir bir sunacağız" dedi.

Katıldığı diğer bayramlaşma programlarında da hemşehrilerinin bayramını tebrik eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, nice bayramlarda huzur ve sağlıkla bir arada bulunmayı temenni etti.

TARİH : 06.06.2019