Geri

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Teşkilat Şeması

  • Tüm Departmanlar
      • TİSKİ Genel Müdürlüğü ( Recep KÖKSAL )
      • Özel Kalem Müdürlüğü ( Muhammet Zahit DEMİRTAŞ )
      • İç Denetim Birimi (Nurettin MERDAN - Osman ABANOZ)
      • Teftiş Kurulu Başkanlığı
      • Genel Sekreter ( Davut ÇAKIR )
        • 1.Hukuk Müşavirliği (Mustafa KURTULUŞ )
        • YAKOME
        • AYKOME
        • UKOME
        • Genel Sekreter Yardımcısı (İdari ve Mali) Mustafa AKKAYA
            • Yazı İşleri Şube Müdürlüğü ( Haydar BAYRAK)
            • Basın Yayın Şube Müdürlüğü
            • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü
            • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
            • Hesap İşleri Şube Müdürlüğü
            • Gelirler Şube Müdürlüğü
            • Bütçe ve Finansman Şube Müdürlüğü
            • İcra Takip Şube Müdürlüğü
            • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü
            • Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü (Murat Enes DEMİR V.)
            • Bando ve Mehter Takımı Şube Müdürlüğü (Ali Mahir PAK V.)
            • Kültür Sanat Şube Müdürlüğü
            • Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü
          • İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı ( Ahmet KURT V.)
            • Bütçe İçi İşletmeler Şube Müdürlüğü
            • Taşınmaz Yönetimi Şube Müdürlüğü
            • Hal Şube Müdürlüğü (Osman Zeki BAYRAM )
          • Zabıta Dairesi Başkanlığı ( Muharrem ÖZTÜRK V. )
            • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü ( Hüseyin YILDIZ V. )
            • Zabıta Şube Müdürlüğü
            • İhtisas Şube Müdürlüğü
          • Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ( Ahmet CEVHER V. )
            • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü
          • İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı (Nazmi ÖZTÜRK V.)
            • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü
            • Bordro-Tahakkuk Şube Müdürlüğü
        • Genel Sekreter Yardımcısı (Teknik-1) Cengiz ÇOLAK
          • Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı (Gürcan BAŞAR V.)
            • Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü
          • İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı ( Özgür AŞIK )
            • İmar ve Şehircilik Şube Müdürlüğü
            • Planlama Şube Müdürlüğü (Ömer Söylemez V.)
            • Harita Şube Müdürlüğü
            • Yapı Kontrol Şube Müdürlüğü
          • Emlak İstimlak Dairesi Başkanlığı ( Murat GENÇ V.)
            • Kamulaştırma Şube Müdürlüğü
            • Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü
            • Kent Bilgi Sistem Şube Müdürlüğü (Ömer SÖYLEMEZ V.)
            • Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü
            • Çevre Hizmetleri Şube Müdürlüğü (Songül BAYRAK V.)
            • Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü (Şenol YAYLI V.)
            • Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü ( Dr.Arslan KORKMAZ V.)
            • Yapı İşleri Şube Müdürlüğü
        • Genel Sekreter Yardımcısı (Teknik-2) İbrahim KUL
            • Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü
            • Tarım Hizmetleri Şube Müdürlüğü
            • Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ( Sadık ERTÜRK )
          • Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (Hüseyin TÜRKER )
            • Yapım ve Denetim Şube Müdürlüğü
            • Yol Bakım Onarım Şube Müdürlüğü
            • AYKOME Şube Müdürlüğü
          • İtfaiye Dairesi Başkanlığı
            • Müdahale Şube Müdürlüğü ( Fahri KAPLAN )
            • Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü
            • Sivil Savunma Uzmanı ( İbrahim ALTAN )
          • Tesisler Dairesi Başkanlığı (Ekrem AKTAŞ )
            • Şantiyeler Şube Müdürlüğü ( Hasan KAMACI V.)
            • Tesisler Şube Müdürlüğü
          • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (Muhammet Ali ALTUNTAŞ)
            • Makina-İkmal ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü (Cemal AKDENİZ V.)
            • Satınalma Şube Müdürlüğü
            • Enerji Şube Müdürlüğü
            • İdari İşler Şube Müdürlüğü
          • Ulaşım Dairesi Başkanlığı (Osman Gökhan BALİ)
            • Terminal Şube Müdürlüğü (Şenol YILDIRIM V.)
            • Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü
            • Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü (Ekrem USTA )
            • Trafik Şube Müdürlüğü
            • UKOME Şube Müdürlüğü