Geri

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Teşkilat Şeması

  • Tüm Departmanlar
      • TİSKİ Genel Müdürlüğü ( Recep KÖKSAL )
      • Özel Kalem Müdürlüğü ( Muhammet Zahit DEMİRTAŞ )
      • İç Denetim Birimi (Nurettin MERDAN - Osman ABANOZ)
      • Teftiş Kurulu Başkanlığı
      • Genel Sekreter ( Davut ÇAKIR )
        • 1.Hukuk Müşavirliği (Mustafa KURTULUŞ )
        • YAKOME
        • AYKOME
        • UKOME
        • Genel Sekreter Yardımcısı ( Mustafa AKKAYA )
            • Basın Yayın Şube Müdürlüğü
            • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü
            • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü ( Nazmi ÖZTÜRK )
            • Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü (Murat Enes DEMİR V.)
            • Bando ve Mehter Takımı Şube Müdürlüğü (Ali Mahir PAK V.)
            • Kültür Sanat Şube Müdürlüğü
            • Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü
          • Zabıta Dairesi Başkanlığı ( Muharrem ÖZTÜRK )
            • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü ( Hüseyin YILDIZ V. )
            • Zabıta Şube Müdürlüğü
            • İhtisas Şube Müdürlüğü
          • İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ( Saliha AYDIN V.)
            • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü
            • Bordro-Tahakkuk Şube Müdürlüğü
          • Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ( Mustafa YAZICI V. )
            • Kent Bilgi Sistem Şube Müdürlüğü (İsmail ÇİFTÇİ V.)
            • Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü
        • Genel Sekreter Yardımcısı ( Mustafa KURTULUŞ )
            • Yazı İşleri Şube Müdürlüğü ( Haydar BAYRAK)
            • Hesap İşleri Şube Müdürlüğü ( Hayriye ALTAN V.)
            • Gelirler Şube Müdürlüğü ( Mehmet TRAVAÇ )
            • Bütçe ve Finansman Şube Müdürlüğü (Muhammet GÜNAYDIN V.)
            • İcra Takip Şube Müdürlüğü (İbrahim ÇELEBİ )
            • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü (Nihan KARAKELLE V.)
          • İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı ( Ali Kemal BEKTAŞ )
            • Bütçe İçi İşletmeler Şube Müdürlüğü
            • Taşınmaz Yönetimi Şube Müdürlüğü
            • Hal Şube Müdürlüğü (Osman Zeki BAYRAM V. )
          • Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ( Ahmet CEVHER )
            • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü (Muhammet ALTINEL )
        • Genel Sekreter Yardımcısı ( Cengiz ÇOLAK )
          • Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı (Gürcan BAŞAR )
            • Projeler Şube Müdürlüğü
          • İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı ( Özgür AŞIK )
            • İmar ve Şehircilik Şube Müdürlüğü
            • Planlama Şube Müdürlüğü (Ömer Söylemez V.)
            • Harita Şube Müdürlüğü
            • Yapı Kontrol Şube Müdürlüğü
          • Emlak İstimlak Dairesi Başkanlığı ( Murat GENÇ )
            • Kamulaştırma Şube Müdürlüğü
            • Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü
          • Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ( Songül BAYRAK )
            • Çevre Hizmetleri Şube Müdürlüğü
            • Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü (Şenol YAYLI V.)
          • Kırsal Hizmetler (Veteriner İşleri) Dairesi Başkanlığı ( Arslan KORKMAZ )
            • Mezbahalar Şube Müdürlüğü
            • Hayvan ve Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü
            • Yapı İşleri Şube Müdürlüğü
        • Genel Sekreter Yardımcısı ( İbrahim KUL )