Geri

BAŞKAN ZORLUOĞLU, İLK İLÇE İFTARINI OFLULARLA YAPTI

Trabzon Büyükşehir Belediyesi projeleri

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilçelerdeki ilk iftar programını Of’ta gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Of’ta kurulan iftar sofrasında yüzlerce hemşehrisiyle birlikte oruç açan Başkan Zorluoğlu, iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada, İstanbul’da yenilenecek büyükşehir belediye başkanlığı seçimini de değerlendirerek, el birliğiyle İstanbul’un kazanılacağına inandığını söyledi.

 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde şahsına ve ilçe belediye başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na yönelik destekleri için Of halkına teşekkür eden Başkan Zorluoğlu, “Sandıktaki destekleri için bütün Of’a teşekkür ediyorum. Of bize çok önemli bir destek verdi. Bizler de çalışmalarımıza ilk günden itibaren başladık, yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Of belediye başkanımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içinde olacağız” diye konuştu.

 

İstanbul’da büyükşehir belediye başkanını seçmek için 23 Haziran’da tekrar sandığa gidileceğini anımsatan ve Oflu hemşehrilerinden İstanbul için de destek isteyen Zorluoğlu, şunları kaydetti:

“Yüksek Seçim Kurulu (YSK) İstanbul’da bir karar verdi. Bağımsız ve tarafsız yargıçlardan oluşan YSK, İstanbul’da seçimin yenilenmesine hükmetti. Hepimizin İstanbul’da oy kullanacak çok sayıda akrabası var. Yapmamız gerekeni yapalım. Bu iftar programında bizleri şereflendirdiniz, davetimize icabet ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum.”

 

Büyükşehir belediyesi tarafından Of’taki bir restoranda gerçekleştirilen iftar programında, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun yanı sıra, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

10.05.2019