Geri

Başkan Gümrükçüoğlu yürüyüş ve bisiklet yollarını denetledi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi projeleri

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar ilçesinin sahil alanında bulunan yürüyüş yolu ve bisiklet yolunda denetimlerde bulundu. Burada vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Gümrükçüoğlu, Trabzon’a sosyal donatı alanları kazandırmaya devam ettiklerini söyledi.

 

 

Yürüyüş ve bisiklet yollarının Trabzon’a kazandırdıkları günden itibaren ilgi odağı olduğunu kaydeden Gümrükçüoğlu, “Halkımızın buraya göstermiş olduğu teveccüh ne kadar doğru bir iş yapmış olduğumuzu net olarak ortaya koyuyor. Trabzon’umuza bu tür spor aktivite ve sosyal donatı alanları kazandırmaya devam ediyoruz. Hemen Beşirli sahil alanında bulunan 40 dönümlük peyzaj alanını spor aktivite ve yaşam alanı olarak düzenleyeceğiz. Orada 8 yıl önce diktiğimiz fidanlar bugün koca ağaçlar haline geldi. Yeşilin içinde Trabzon’a çok güzel bir sportif sosyal donatı alanı daha kazandıracağız” diye konuştu.

 

 

BİR VE BERABER OLDUĞUMUZ SÜRECE BİZ KAZANACAĞIZ

Trabzonluların ülke gündemine ilişkin sorularını da ayrıntılı şekilde yanıtlayan Gümrükçüoğlu, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti çok büyük bir devlettir. İslam’ın sancaktarı olan bu millet, yüzyıllardır olduğu gibi bütün mazlum milletlerin umududur. Son 15 yılda her alanda gücüne güç katan Devletimiz, şer odaklarının ve içimizdeki hainlerin tüm çabalarına rağmen bir dünya devi olmak yolunda ilerlemektedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Devletimiz zirveye çıkarken Millet olarak bize düşen görev birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmektir. Bizler bir ve beraber olduğumuz sürece her daim kazanan biz olacağız” ifadelerini kullandı. 

 

10.10.2017