Geri

Başkan Gümrükçüoğlu, Yalova Yeşilay heyetini ağırladı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi projeleri

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Yalova Yeşilay heyetini makamında kabul etti. Yeşilay Yalova Şube Başkanı Ali Faik Aydın ve beraberindeki Yeşilay kadın kolları gönüllülerini ağırlayan Gümrükçüoğlu, gönüllülük esasına dayalı olarak yürüttükleri hizmetlerden ötürü Yeşilay heyetine teşekkür etti.

 

 

Yeşilay’ın yürüttüğü çalışmaların önemine değinen Gümrükçüoğlu, “Devletimiz her türlü kötü alışkanlıklarla çok iyi mücadele ediyor. Bunun yanında bir sivil toplum kuruluşu olarak Yeşilay’ın yıllardır yürüttüğü gayret çok büyük kıymet arz ediyor. Yeşilay’ın gösterdiği gayretin anne-babaların, nesillerin üzerinde daha olumlu etkisi var. Çünkü hiçbir beklentisi olmadan Yeşilay bu gayreti veriyor; sigara, içki, uyuşturucu gibi tüm zararlı alışkanlıklarla mücadele ediyor. O balkımdan çocukluğumuzdan beri Yeşilay olsun, Kızılay olsun, bu tür kurumlarımızın gönüllerimizdeki yerini hep muhafaza etmiştir. Toplum için yaptığınız bu çalışmalarda Allah (c.c.) yardımcınız olsun” dedi.  

 

Yeşilay Yalova Şube Başkanı Aydın ise misafirperverliği ve Yeşilay’ın çalışmalarına olan desteklerinden ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

 

04.10.2017